Náš tým

Home :: Náš tým
MUDr. Jitka Blábolilová

MUDr. Jitka Blábolilová

Gynekoložka s celostním pohledem na zdraví ženy. Kterou baví poslouchat příběhy žen a hledat příčinu obtíží.

Důležitých mezníků v životě ženy je 5 – vlastní porod, první menstruace, první pohlavní styk, dále, když se sama žena stane matkou a menopauza. Tyto mezníky jsou velice důležité a to, jak je žena vnímá a prožívá, má vliv na kvalitu  jejího dalšího  života. Na to, jak vnímá samu sebe, sebe-lásku, sebe-hodnotu, sebe-vědomí, sebe-přijetí. A s tím jde ruku v ruce i kvalita vztahů.

Ráda poslouchám příběhy žen, vnímám je v souvislostech. Pátrám po příčině obtíží. Cítím se býti spíše podporovatelkou a průvodkyní ženám na cestě k trvalému zdraví.

Mám celostní přístup ke zdraví ženy, mými nástroji jsou aromaterapie, zelené potraviny, metamorfní technika, EFT,tělové svíce, symptotermální metoda.

Ženám, které si chtějí zvědomit pánevní dno, popřípadě ověřit jeho funkčnost nabízím vyšetření pánevního dna.

 

Vzdělání:

Studium porodní asistence, SZŠ Pardubice 1990-1992

Všeobecné lékařství, 1. LF, Univerzita Karlova, Praha, 1997-2004

Ucelený koncept Sám sobě přítelem, MUDr. Martin Daniel, 2000-2004

Kurz - Dělat co mě baví a bohatí, MUDr. Martin Daniel, 2008

Kurz použití tělových svící a automatické kresby - Veronika Torová 2013

Kurz aromaterapie těhotenství, porod, šestinedělí, Asociace českých aromaterapeutů, lektorka Broňa Hradecká 2013

Studium aromaterapie, Asociace českých aromaterapeutů 2014

Výcvik v mediaci, Asociace českých mediátorů 2014

Kurz metamorfní techniky I a II, Jitka Třešňáková 2014

Kurz práce stělem - I tělo jsem já, Liberecký institut pro psychoterapii a psychosomatiku, lektoři

Mgr. Jan Knopp, Hana Knoppová

Ucelený cyklus - Návrat Bohyně, Barbora Nádvorníková, 2014

Kurz školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové, lektorka Jolana Novotná 2014, 2017

Kurz podpory plodnosti, symptotermální metoda, CENAP,  MUDr. Ludmila Lázničková 2017

Samostudium :-)

Mgr. Daniela Lukešová CSB

Mgr. Daniela Lukešová CSB

Duše a srdce Freya Centra

Daniela je zakladatelkou Freya Centra, centra pro rodinu, je certifikovany sexological bodyworker, kouč a především Žena. Aktivně se věnuje práci s těhotnými, páry i jednotlivci. Během své praxe sexological bodyworkera se přesvědčila, že sexualita je přímo provázaná s životní energií a spokojeností. Nejedná se o nový objev, a přesto je stále důležité si připomínat, že samotný akt početí souvisí s naším sexuálním životem. Vyhasne-li sexuální energie, vyhasne i náš život. Díky tomuto poznání se rozhodla vědomě pomáhat ostatním znovuobjevit a stále udržovat svou energii v harmonii a docílit tak spokojeného partnerského i osobního života.

Daniela poskytuje i soukromé konzultace a organizuje i další semináře. Více o Daniele se dozvíte zde

Zuzanna Pousková

Zuzanna Pousková

lektorka kurzu "Těhotenství bez nesmyslů"

Jsem dětská zdravotní sestra, věnuji se masážím dětí i dospělých a vnímám se jako konzultantka  v obtížných životních situacích.

Jsem Plzeňačka a to již 45 let. 

Jako typické "Husákovo dítě" jsem tedy své matičce přivodila poměrně peprné těhotenství, porod i šestinedělí.  Bylo plné nejrůznějších babských pověr a zvyků,  vyháněných však urputně z hlav těhotných soudružek  tehdejším socialistickým zdravotnictvím.

Sama jsem maminkou čtyř dětí a své první těhotenství a porod jsem prožila již ve 23 letech. Ten poslední naopak až v 38 letech.

Původní profesí jsem dětská zdravotní sestra, v průběhu 25 let praxe v oboru jsem prošla různá oddělení a působila i jako novorozenecká sestra v porodnici.

Při svých vlastních těhotenstvích jsem si ověřila, jak různé mohou být zdánlivě stejné situace. Jak těžké je někdy rozlišit dobře míněnou radu od dobrého prodejního tahu.  Jak se může někdy poprat zdravý rozum s emocemi, i jak složité může být vyvážit všechny příchozí, a leckdy protichůdné, informace ke své spokojenosti.

Kolik nesmyslů neustále panuje, koluje a praktikuje se kolem těchto naprosto jiných, ale přirozených, devíti měsíců...

Přeji vám proto, abyste na své těhotenství vzpomínaly vždy s láskou a s úsměvem, nikoli jako na soubor velkých a malých křivd.

Veronika Pytlíková

Veronika Pytlíková

Lektorka jogy

Praktikováním a studiem jógy se zabývám již mnoho let. Nepřivedl mě k ní žádný životní zlom, či uvědomění. Mám pocit, jakoby se ve mně projevovala a rozvíjela již od dětství. Mohu říci, že mě k praktikování jógy přivedla intuice a touha po harmonii a poznání sebe sama i světa kolem, které jsem v sobě vždy pociťovala. Jóga je pro mě naprosto přirozená cesta, která se přede mnou a skrze mě rozvíjí, klikatí a rozvětvuje. Nabízí mi nové možnosti, nové pohledy na situace a nové prožitky a vnímání sebe sama. Vše je neustále v pohybu a přesto v harmonii a to mě neskutečně baví. V hodině nabízím laskavý přístup, upřímný zájem pomoci a ochotu vyslechnout. Vždyť jóga není jen záležitostí fyzického těla, ale učí nás i ovládat životní energii, mysl a emoce. Mým cílem není naučit vás ty nejkomplikovanější ásany, ale naučit se propojovat a vnímat své tělo a mysl. Na chvíli zastavit a spočinout v přítomném okamžiku. Přála bych si aby se postupně každý z nás stal svým vlastním mistrem. Své lekce vedu tak, abyste z hodin odcházeli s příjemným pocitem uvolnění a klidu, ať byl váš den jakýkoliv.

Jóga je integrální disciplína, nahlížející na člověka jako na celek. Nevěří tedy na oddělení hmoty a ducha. V knihách indických autorů je právem označována uměním, vědou a filosofií. Ukazuje nám jak využít své fyzické a duševní síly pro rozvoj a rozkvět vlastního života. Nalézt rovnováhu ve všech činnostech, jak fyzických, jako je práce, sport a výživa, tak psychických, jako je pěstování citových vztahů, studium a kreativní schopnosti. Jóga ukazuje, jak se naučit ovládat životní energii, své tělo, mysl a emoce. Snaží se, abychom poznali sami sebe.

1 2

Neradi Vás obtěžujeme, ale ano, i náš web používá soubory cookie. Nebojte se, není to virus. Procházením tohoto webu dáváte souhlas s jejich dalším používáním. Souhlasím