O Freya Centru

Home :: O Freya Centru

 

Jak to všechno začalo

Na počátku všeho byla jedna Daniela a jedno zranění. Jedna zraněná Daniela, která podstoupila operaci po  úrazu pánve a byla jí odstraněna kostrč. Dle lékařů tato operace měla být v podstatě bez následků, krom toho, že nejspíš nebude moci mít děti. Takový detail. Dalším důsledkem operace bylo, že Daniela zcela ztratila schopnost prožívat a cítit v oblasti pánve, například i orgasmus. Místo toho, aby se zhroutila a přijala tento „úděl“ začala zjišťovat své možnosti a pátrat, co jí může pomoci. Na své cestě k zahojení se „setkala“ s Tantrou. Tantrické učení je východní filozofie, která velmi účinně posiluje osobnost jedince i párový vztah a přispívá k celkovému zkvalitnění života. Po několikaletém studiu Daniela dokázala propojit tělo a ducha, začala své tělo vnímat zcela jinak a cítila, že její dosavadní život se od základů změnil a že našla svou pravou cestu. Dále se chtěla věnovat této cestě profesionálně a pomoci dalším lidem v těchto tabuizovaných tématech. Absolvovala další výcvik a jako certifikovaný sexological bodyworker založila Tantra Centrum Plzeň, ve kterém, nejen ona sama, za dva roky svého fungování pomohla nespočetně párům znovu prožívat svou sexualitu a počít dítě, nespočetně ženám začít milovat své tělo a vyrovnávat se s mnoha traumaty, včetně těch porodních a nespočetně mužům znovu milovat a obdivovat své krásné silné ženy.

Za dobu své praxe se Daniela setkávala s velkým množstvím těhotných žen, žen po porodu a párů, které po narození dítěte řešili krize především v sexuální oblasti. Tato setkání jí začala otevírat její vlastní strachy z těhotenství, porodu a mateřství.  Rozhodla se tedy tématu těhotenství a porodu věnovat hlouběji a absolvovala lektorský kurz Lektorka aktivní a vědomé přípravy na mateřství a rodičovství, kurz Orgasmický porod v Thajsku a stále více a více jí docházelo, jak moc jsou oblasti sexuality, těhotenství a porodu propojeny. Tehdy se jí v hlavě zrodil nápad na další projekt.  Tak vzniklo Freya centrum.

Co a kdo je Freya Centrum?

Freya Centrum tvoří především Daniela a ženy sdílející její vize, které na své cestě potkala a stále potkává, a které tvoří tým lektorek.

Freya Centrum je centrum, kde se v „mírových rozhovorech“ potkává pan Alternativní přistup a paní Západní medicína. Je to centrum, které tyto dva směry spojuje v jednu cestu, příjemnou a přístupnou všem maminkám. Ve Freya Centru neškatulkujeme, neodsuzujeme, neradíme, co máte dělat. Otevíráme svou náruč a přinášíme Vám informace a možnosti, které existují, tak, aby to pro každou ženu (i muže) bylo srozumitelné a aby si každá žena (i muž) zvolila svou cestu na základě vlastních potřeb.

Dnešní doba stále víc a víc postrádá svou přirozenost. Usilujeme proto o návrat ke kořenům, o vědomý přístup, ale zároveň ctíme znalosti západní medicíny a respektujeme potřebu bezpečí, ať je už to domácí nebo nemocniční prostředí.

Provázíme ženy od jejich rozhodnutí počít, přes početí, těhotenství, porod a v mateřství. Naší filozofií je otevřenost, pravdivost a koučovací přístup. Naším největším přáním je, aby z našich kurzů a konzultací odcházely ženy sebejisté, vědomé, informované a připravené na svou novou cestu – Cestu matky, milenky, ženy.

Bezplatné poradenství

Objednat se

Neradi Vás obtěžujeme, ale ano, i náš web používá soubory cookie. Nebojte se, není to virus. Procházením tohoto webu dáváte souhlas s jejich dalším používáním. Souhlasím