Pro
těhotné

Home :: Semináře :: Pro těhotné
Těhotenská jóga - Plzeň

Těhotenská jóga - Plzeň

Lekce těhotenské jógy má snadný a nenáročný průběh. Jedná se především o protažení těla a celkové zklidnění mysli i pocitů. V rámci těhotenské jógy se také žena může lépe naladit na své miminko a vyjít tak vstříc společným potřebám.

Zobrazit
Porod jako jistota

Porod jako jistota

Jistota porodu s celostní porodní přípravou. Během dvoudenního zážitkového semináře si na vlastní tělo prožijete a uložíte do těla několik základních jednoduchých a hlavně fungujících technik, které napomohou k otevírání porodních cest. Pomůžeme Vám s přípravou porodního plánu a s ujasněním si Vašich porodních přání. 

Zobrazit
Těhotenství bez nesmyslů

Těhotenství bez nesmyslů

Zuzanna Pousková představí relaxační techniky, popovídá si s vámi na téma zdravé výživy a provede vás odpočinkovým cvičením. Můžete se těšit na pragmatické informace o těhotenství i porodu. Součástí semináře je poradna – připravte si prosím dotazy na vše, co vás zajímá. Žádná otázka není hloupá a ptát se můžete opravdu na vše, co byste chtěla vědět.Právě z tohoto důvodu je počet míst omezen, abychom měli čas zprostředkovat Vám informace, které zajímají Vás.

Zobrazit

Neradi Vás obtěžujeme, ale ano, i náš web používá soubory cookie. Nebojte se, není to virus. Procházením tohoto webu dáváte souhlas s jejich dalším používáním. Souhlasím